Objednávka Desů Zde!

TDL News

Movie: the Movie! Herci v nejtrapnějším filmě všech dob! ;)

3. března 2012 v 20:44 | Karčá!^^

← Urobila som pre Vás animáciu ;) Len taká lednoduchá! ;))
Video v celem članku! ;)

Taylor na Titulce v Brazilském časopisu

10. ledna 2012 v 13:21 | Karčá!! :))

Taylor je nezadaný!! :))

28. prosince 2011 v 0:40 | Karčá!! :))
Taylor se oficiálně rozešel se svojí holkou: Lilly Colins. Údajně se s ní rozešel krátce před tím, než museli společně na premiéru Abduction.
"Byl to jasný rozchod, který rozhodně zahájil právě Taylor. Na party po premiéře filmu Abduction to bylo dost divné. Promluvili spolu sotva slovo," píše Us Weekly.
Ačkoli se dvojice snažila držet celou dobu vztah mimo bulvár a nikdy přímo nepotvrdila, že spolu skutečně chodí, devatenáctiletý Lautner jednou svěřil magazínu Seventeen na téma Lily Collins: "Když si poprvé čtete s někým scénář, můžete cítit jakousi formu jiskření či propojení."

Taylor bude Figurínou! :)))

3. prosince 2011 v 0:16 | Karčá!! :))

Taylor bude mít sochu v muzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýně! :)) Sice bude vystavená až v lednu ale ;) Je si podobnej! :)) Chci jet do Anglie! :D :)) Jestli ho zkazí zabiju je! :P :D

Trailer na Abduction!..:)

20. dubna 2011 v 22:56 | Kajen =o)
Už je zveřejněný trailer na Abduction s Taylorem Lautnerem...:) a Lily Collinsovou.:)

Tay-Jeho Láska k Lily pokračuje!...

25. ledna 2011 v 18:00 | Karčá!^^

Už od listopadu se mluví o tom, že Twilight star chodí s dcerou slavného zpěváka Phila Collinse... Chvilku se sice zdálo, že šlo o pouhý klep, teď je ale zcela jasné, že Lily (21) a Taylor (18) jsou zamilovaný pár.

"Potkali jsme je v restauraci," vypráví návštěvnice jednoho luxusního podniku v Hollywoodu. "Drželi se za ruce a Taylor Lily něco šeptal do ucha. Ona se pořád smála a pak se zvedli a v obětí odešli. Mysleli si, že je nikdo nevidí," tvrdí ještě svědkyně.

Další zdroj z hercova blízkého okolí ale říká, že páru začínají krušné časy: "Taylor pořád natáčí a ikdyž za ním Lily často jezdí, někdy se nevidí i týden! Je to velmi těžké."

Hlavně pro filmového Jacoba. Jeho new girl si s ním totiž začala v době, kdy ještě chodila s kameramanem z týmu Stevena Spielberga, který byl zrovna v dalekém Novém Mexiku. Snad si tentokrát nenajde nikoho jiného!

TAY JE MRTVÝ!!!!:/

16. ledna 2011 v 2:06 | Kajen =o)
Příšerná zpráva nedávno obletěla americká média! "Taylor Lautner zemřel! Předávkoval se drogami!" Hlásaly titulky jednoho teenagerovského magazínu.

Naštěstí se ale brzy ukázalo, že jde o fámu a Tay se těší plnému zdraví. "O každé celebritě, kterou znám, se alespoň jednou psalo, že zemřela," řekl k tomu s úsměvem filmový Jacob.

To, co ho ale pořádně namíchlo, bylo, že jeho osoba byla spojována s drogami! "Psalo se, že jsem šňupal kokain přímo z těla prostituky ve striptýzovém klubu," rozčílil se Tay.

Tam ale hvězda Twilight rozhodně nechodí. "Nemám za potřebí chodit do takových podniků a k tomu, abych se dobře bavil nepotřebuji žádné drogy!"

Taylor nakonec dodal, že celá historka je totální nesmysl a bude chtít, aby se mu časopis za všechno veřejně omluvil.


Musím říct že když jsem spatřila tenhle titulek málem mě kleplo!!!To sou ae novinářský krysy!...:'(

Tay-Stretch Armstrong

16. ledna 2011 v 2:02 | Karčá!^^
Na další skvělé roli teď pracuje Twilight star Taylor Lautner! A vděčí za to hlavně své vypracované postavě.
Zahraje si totiž v novém 3D akčním filmu Stretch Armstrong, který teprve nedávno začal natáčet Universal Pictures podle scénáře Steveho Oedekerka.


Více v celém článku!

Taylor Lautner jde z role do role!

16. ledna 2011 v 1:51 | Karčá!^^
Twilight star se teď rozhodně nemusí strachovat o práci! Má jí totiž až nad hlavu...
Vedle natáčení dalšího dílu ságy Twilight Breaking Down, začne Taylor Lautner (18) brzy pracovat na filmech Stretch Armstrong a Max Steel.

Více v celém článku!

S kým Tay chodí?..:/

6. ledna 2011 v 22:21 | Karčá!^^

Taylor Lautner chodí s Lily Collins!

Po nevydařeném vztahu s Taylor Swift, má hvězda ságy Twilight konečně novou přítelkyni.
Před čtyřmi měsíci dokončil Taylor (18) natáčení filmu Abduction. Thrilleru o muži, který zjistí, že jeho dětská fotografie se nachází na seznamu dlouhodobě pohřešovaných osob a snaží se zjistit pravdu o své osobě.

Více v celém článku! :)
 
 

Reklama

Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!