Objednávka Desů Zde!

Odpověď ve hvězdách

17. března 2015 v 22:12 | Carolbrunette |  Adminky kouteček ;)

Zdravím všechny :),

páni, musím říct, že je to opravdu velice dlouhá doba, co jsem tu byla naposledy. Pro začátek bych začala písničkou, kterou mám v poslední době v TOPce.
Já ani nevím, co říct. Cítím takovou nostalgii, když sem píšu.
No, střední škola, přítel, pak jiné koníčky. Člověk nějak na to všechno prostě nestačí. Tak si tak kladu otázku, zda má cenu tento blog vůbec nechat. No, vlastně jsem zjistila, že mi sem píšou hodně cizinci :D. Docela mě to vyděsilo, abych byla upřímná a samozřejmě..okamžitě mě to nakazilo angličtinou :D.

Když si to tak vezmu, tak se mi téma týdne dost hodí.. Mít? Nebo být? Co si pod tím vůbec představíte vy? Napište do komentářů! :)

Je mi jasné, že kdyby to šlo, každý by chtěl mít všechno. Co bych ale opravdu považovala za úspěch, je to, že člověk, který všechno MÁ, JE zároveň sám sebou. Vemte si, kdyby se vám splnily absolutně všechny sny! To určitě každého člověka změní, nebo alespoň poznamená. Nebo ne?

Další otázka v této souvislosti, je asi jen čistě pro mou osobu, ale čemu byste dali přednost? Mít člověka, kterého milujete, ale přesto dost často cítíte, že to není ono, nebo být šťastná/ý? Pro mě tento člověk je jako má poušť. S občasnou, ale poměrně krátkou, oázou vody. Je to vlastně jako ochutnávka štěstí. Nejhorší je ovšem to, že i přesto si bez něj nějak nedokážu spoustu věcí představit. Ale někdy mám pocit, že mě to prostě ubíjí. Po všech stránkách. Pak stačí jeden pohled do těch jeho očí s jiskřičkama, vybaví se mi jedna z chvil, kdy jsme se poznávali- on na místě řidiče, já na zadním sedadle za ním a stropní lampička jeho auta svítí. On se na mě otočí a já se v těch zeleno-hnědých očích ztratím. Takový ten pohled splním-ti-všechno-na-světě-protože-budeš-moje-a-chci-abys-byla-moje a ještě ke všemu úplně rozzářený.God!- Máte to někdo taky tak? :D Někdy si příjdu jako absolutní idiot a nevím, co všechno.

Neuvěřinetelný broučííínek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!