Objednávka Desů Zde!

Březen 2011

Odkeji ti svou minulost-7. díl

22. března 2011 v 22:23 | Kajen =o) |  Moje Povídky
Moe pozn.:Však já sem jim to pěkně zavařila..:D...

Drakewolfes Courtney( po své proměně) odvedli do jejich území.Jacob je sledoval.Chytli ho a zavřeli.Jacob zjistil, že ve své cele není sám.

Jacob

Poté,co jsem uslyšel své jméno,jsem se otočil.Spatřil jsem pod okénkem postavu.Ležela.Byla ve stínu slunce a mě sluneční paprsky svítily do očí a oslepovaly mne.
"Jaku!"Zopakovala,vstala a začalůa se ke mě blížit.Hned jak zastínila sluneční paprsky jsem ji poznal.Nebyl to nikdo jiný nežli Courtney.Jak kolem ní zářily paprsky Slunce,vypadala jako panenka nebo jako boží anděl.Klekla si ke mě.

"Jaku,co tu děláš?!"
"Já jsem je sledoval.Chtěl jsem se dostat k tobě a to se mi 'jaksi' podařilo."Usmál jsem se.
"Jaksi." Zdůraznila a zahihňala se.
"Ale nechápu jak jsem se dostal sem,k tobě.Neměli bychom být zvlášť?"Courtney mlčela a pokrčila rameny, pak jen vzhlédla za mě.
"Přehodila jsem cedulky,aby jste byli spolu."Špitl za mnou lehounký hlásek.Otočil jsem se a za mnou stála ta dívka, co mi dala oblečení.
"Jinak byste byli každý v jiné cele.A to bych paní neudělala.Celou tu dobu,co tu byla sama zavřená,na vás myslela."Pokračovala.
"Paní?!"
"Jakeu,tohle je moje služebná.Jmenuje se Kate."Seznámila nás Courtney svým něžným a zároveň veselým hlasem.Jen jsem se na Kate usmál.
Mlčela.Po vteřince mě napadlo.Cukl jsem sebou a vyvalil ze sebe."Ehm...Těší mě,"ušklíbl jsem se."a děkuju za to oblečení."
"Nemáte zač."Usmála se a zablýskaly se jí bělavé zuby.
"Jen jsem vám paní chtěla říct,že jsem pro vás zjistila,kdy budou chodit kontroly."Usmívala se a podala Courtney malý zmuchlaný papírek.Courtney si ten papírek chvíli prohlížela.Asi si četla doby.
"Dobrá práce Kate, Děkuju."
"A paní,ta vaše...,"Odkašlala si.Zřejmě to mělo být nějaké tajemství."...Je tam pořád.Nechala jsem ji tam.Mohla by se teď hodit.Když by to stráže zjistili,...No,však vy víte."
Courtney se podívala na hodinky."Ano,to vím.Děkuju.Ale teď už běž.Za chvíli budou chodit."Kate zmizela za rohem dveří,které pak hned zabouchla a zamkla.
Potom už jsem byl s Court sám.Jak jsem se na ni podíval,uviděl jsem ty její jiskřičky v očích.I když byla tma,já je viděl.Z nich se mi okamžitě roztáhl na obličeji úsměv.Courtney mi úsměv sladce oplatila.Skoro se mi až klepala kolena,jak se mnou Court dokázala mávat.Přišel jsem k ní blíž a objal jí.Mačkal jsem a mačkal, jak mi chyběla a nasával její vůni,která mě vždycky tak omámila,že jsem se div udržel na nohách.
"Emh..Jakeu..Nezapomínej,že potřebuju kyslík jo?"Řekla přidusile.Okamžitě jsem povolil sevření.Courtney se zhluboka nadechla.Jako omluvné gesto jsem ji dal pusu na tvář.Musel jsem se sice trochu přikrčit,protože jsem byl o trochu vyšší než ona,ale vůbec mi to nevadilo.Courtney se odtáhla.To mě zarazilo.Zamračil jsem se a pokrčil rameny.Courtney se usmála a chytla mě za ruku a táhla do tmavého kouta.Tam si sedla do turického sedu a naznačila mi,abych si sedl vedle ní.Ani jsem si to nerozmýšlel a okamžitě si sedl na zem.Nesedl jsem si ,však do tureckého sedu,ale do úplně normálního sedu.Jen jsem si pokrčil pravou nohu a ni si položil pravou ruku a kolena se mi dotýkal můj pravý loket a díval jsem se jí do očí.Byla naprosto uvolněná,dýchala klidně a pravidelně.Oči a úsměv jí zaříly v tom polostínu a mě příjemně hřály,že byla aspoň malinko v bezpečí a se mnou.
"Proč si se za nimi vůbec vydal?!" Vydala ze sebe.
"Měl jsem strach, že ti ublíží.Navíc...ta představa,že tě už nikdy nemusím vidět mě dost děsila.A nikdy bych si to neodpustil,kdybych sem pro tebe nešel...."
Court se usmívala a sklopila hlavu a dívala se na zem.
"A jak se ti líbila cesta sem?!"Smála se.
Uchechtl jsem se."Ale jo,ušla.Jenom jsem si to tu nestihl prohlídnout...."Court se zeširoka usmála,ale během chviličky jsme oba zpozorněli,protože se ozavl rachot klíčů.Court hbitě vstala a rychle mě vzala za ruku a špitla mi:"Jakeu,lehni si sem a nemluv se mnou."A posadila mě na postel,která mi přišla betonová.Pod ní byla hromada slámy.Nechápal jsem,co to Courtney dělá.Odkryla slámu a ještě špitla."Kdyby se tě na něco hlídač ptal lži." A zmizela pod mou postelí.Podíval jsem se pod postel a Courtney se snažia naskládat slámu zpátky,aby shovala díru ve zdi.Zřejmě to mělo být to tajemnství.Pomohl jsem jí a nasunul jsem tam slámu,co nejvíce to šlo.Courtney už tu noc neprišla....

Courtney

Probuzení bylo strašný.Vzpomínky ožívají.Nikdy nezapomenu na to,co se mi tu všechno stalo.Nesnášela jsem tohle místo.Aspoň,že tu byl i Jake,ale moc mi to náladu nezvedlo.Měla jsem strach,protože jsem nevěděla,co tu s ním budou chtít dělat.Přemýšlela jsem jak odsud zmizet.Kanálem to nepůjde,protože tu žádný není.Zdi jsou bohůžel dost silné,abych je rozrazila...
Hlídač přinesl jídlo,které jsem s odporem odsunula,až se převrhlo a vylilo.Jediné stinné stránky dnešního dne byli,že budu moct být s Jakeem, a že je dnes 'koupací den'.Jelikož tady mají přednost ženy šla jsem na řadu jako první.Když jsem šla kolem Jakeovích dveří špitla jsem:" Aže se budeš vracet, budu čekat u tebe.." A mrkla jsem na něj.
Koupel proběhla rychle.Byla jsem hotová za cca 10 minut.Osušení jsem měla raz dva, jak jsem tlačila na osušku.Stačilo se už jen obléct a zmizet odsud ,ať sem může jít Jake.Už jsem se ho nemohla dočkal.Chybělo mi jeho pevné sevřetí a ten jeho úžasný úsměv od ucha k uchu..:).Míjeli jsme se u dveří.Mrkla jsem a on se na mě blaženě usmál.Vrátila jsem se do své cely,kde jsem chvilinku čekal.Pak jsem rychle začala odhrnovat slámu a vlezla k Jakeovi.Uvelebila jsem se v koutě.Chviličku jsem v klidu ležela,a pak se mi udělalo strašně špatně.Místnost jsem viděla dvakrát a špatně se mi dýchalo.ZAčala jsem se strašně potit,co se mi nikdy nestalo a bylo to divný,protože vlkodlaci se nepotí.Před očima jsem měla černo.Omdlela jsem.
Probrala jsem se ,když se zavřeli dveře a slišela jsem zamykání zámku.Otevřela jsem oči.Bylo něco špatně.Viděla jsem černobíle.Všechno bylo obrovské.I jake by teď o dost větší.V mém pohledu vypadal jako obr.Jako když stojíte pod horou Mount Blank a díváte se nahoru.Připadala jsem si jako mravenec.Šla jsem k Jakeovi,ale on na mě začal dupal a křikel:"No fůůj.Krysa!Vypadni!" a místo mého hlasu se ozývalo pískání.Myší pískání.Jake mě málem udupal a tak jsem začala utíkat k oknu.Vyšplhala jsem po zíďce a vylezla ven ,kam na mě nemohl.Ještě jsem za sebou uslyšela."Hnusná krysa." a po chviličce."Courtney?!Jseš tam?!"Vyčkával na odpověď.
Jo!Jsem tady!Přímo na okně!..tak strašně jsem si přála,aby mě slyšel.Jenže nic.Sedl si do rohu a vyčkával...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!:p

JAK TO DOPADNE?
CO SE VŮBEC S COURTNEY STALO?
BUDE JEJICH LÁSKA POKRAČOVAT?
TO SE DOZVÍŠ V PŘÍŠTÍCH DÍLECH..AE UŽ SE BUDE JMENOVAT: NOČNÍ MŮRY ZAČÍNAJÍ!
máš se na co těšit..;)....

BD..:)

22. března 2011 v 22:20 | Kajen =o) |  Rozbřesk=Breaking dawn
Já osobně Anastasii obdivuju...takto bych to v životě nenakreslila...:D.a obdivuju i ostatní co to takhe dokáží...:)

Twilight Musical..xD

13. března 2011 v 1:29 | Kajen =o) |  Twilight saga
A máme tu první..:D:
Tady je vidět že to nahrávali mno..:

Behind the scenes&Delete Scenes-Eclipse

6. března 2011 v 20:11 | Kajen =o) |  Zatmění=Eclipse
BEHIND THE SCENES:
Část 1.:

Část 2.:

Část 3.:
:)

DELETE SCENES:

Jak to vypadá v kině na premiéře?!:D

5. března 2011 v 22:37 | Kajen =o)
Tekhle se celebritám rezervují místa..:D....podle toho že tam Cam(James),bych řekla ,že je to premiéra Twilight..:)

Tay a Kris

5. března 2011 v 20:59 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!
Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!