Objednávka Desů Zde!

Alex Meraz - Taylor Lautner mu leží v žaludku!

16. ledna 2011 v 1:58 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!


Přestože v sáze Twilight jsou si Taylor Lautner a Alex Meraz blízcí, v soukromém životě to tak není! Alex se totiž nedávno dost drsně do Taylora navezl!
A to jen kvůli filmu Na sv. Valentýna, ve kterém Taylor hraje jednu z hlavních rolí. "Sorry Taylore, ale tenhle film bude nejspíš zoufale nemožnej! Vypadá to, že největší hvězdy poslední doby se rozhodly poplakat si společně v romantickém braku," vzkázal Alex prostřednictvím Twitteru.

Proč to ale Alex dělá? Není to závist, že jeho si režiséři tohohle super filmu nevybrali? Zdá se, že ano. Alex totiž pokračoval: "PS: nemá to nic společného s herci ve filmu. Já prostě nemám rád režiséry a producenty, kteří chtějí rychle zbohatnout!"

Je fakt, že film je opravdu plný zvučných jmen, jako je například Julia Roberts, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Taylor Swift nebo Bradley Cooper. To ale rozhodně není důvod k nenávisti. Taylor to dobře ví, a tak nechal slova svého kolegy vlkodlaka bez odezvy.

A Alexovi zřejmě došlo, že se pořádně ztrapnil... Na Twitter totiž za pár dní napsal: "Ukousnout někomu ruku, na to se chci ve filmu podívat... Ale jsem vlkodlak a ti nepláčou, takže si příště dám pozor a nebudu si vylévat svoje nálady na internetu!" Bude to tak lepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!