Objednávka Desů Zde!

Leden 2011

Kellan a jeho First KISS!!

25. ledna 2011 v 19:29 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!
Kellan se s časopisem People podělil o své první puse: "Při své první puse jsem hrál 'Pravda nebo výzva'. Bylo mi možná sedm. Učil jsem se, jak holku držet a vyhrál jsem nejlepší pusu."
:)
Zdroj:_ZDE_

Tay-Jeho Láska k Lily pokračuje!...

25. ledna 2011 v 18:00 | Karčá!^^ |  TDL News

Už od listopadu se mluví o tom, že Twilight star chodí s dcerou slavného zpěváka Phila Collinse... Chvilku se sice zdálo, že šlo o pouhý klep, teď je ale zcela jasné, že Lily (21) a Taylor (18) jsou zamilovaný pár.

"Potkali jsme je v restauraci," vypráví návštěvnice jednoho luxusního podniku v Hollywoodu. "Drželi se za ruce a Taylor Lily něco šeptal do ucha. Ona se pořád smála a pak se zvedli a v obětí odešli. Mysleli si, že je nikdo nevidí," tvrdí ještě svědkyně.

Další zdroj z hercova blízkého okolí ale říká, že páru začínají krušné časy: "Taylor pořád natáčí a ikdyž za ním Lily často jezdí, někdy se nevidí i týden! Je to velmi těžké."

Hlavně pro filmového Jacoba. Jeho new girl si s ním totiž začala v době, kdy ještě chodila s kameramanem z týmu Stevena Spielberga, který byl zrovna v dalekém Novém Mexiku. Snad si tentokrát nenajde nikoho jiného!


Nominace na Zlatou malinu jsou zveřejněny!

25. ledna 2011 v 17:56 | Kajen =o) |  Twilight saga
Stejně jako Oscary, udělují každoročně filmoví kritci i Zlaté maliny, "ocenění" za nejhorší film. Podle movie znalců je jedním z nejhorších snímků roku 2010 film Twilight sága: Zatmění, který napříč kategoriemi posbíral 8 z deseti nominací.

Mezi další, podle kritiků příšerné filmy, se pak řadí například Sex ve městě 2, Nezapomeň na mě, kde si hlavní roli zahrál Robert Pattinson nebo snímek Gulliverovy cesty, který je v našich kinech ani ne týden.

Podívej se na přehled všech nominací

Nejhorší film

Exmanželka za odměnu
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři

Nejhorší herec

Jack Black - Gulliverovy cesty
Gerard Butler - Exmanželka za odměnu
Ashton Kutcher - Vrahouni, Na sv. Valentýna
Taylor Lautner - Twilight: Zatmění, Na sv. Valentýna
Robert Pattinson - Nezapomeň na mě, Zatmění

Nejhorší herečka

Jennifer Aniston - Exmanželka za odměnu, Záměna
Miley Cyrus - Poslední píseň
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis and Cynthia Nixon - Sex ve městě 2
Megan Fox - Jonah Hex
Kristen Stewart - Twilight: Zatmění

Nejhorší herečka ve vedlejší roli

Jessica Alba - Na sv. Valentýna
Cher - Varieté
Liza Minnelli - Sex ve městě 2
Nicola Peltz - Poslední vládce větru
Barbra Streisand - Fotři jsou lotři

Nejhorší herec ve vedlejší roli

Billy Ray Cyrus - Chůva v akci
George Lopez - Chůva v akci
Dev Patel - Poslední vládce větru
Jackson Rathbone - Zatmění
Rob Schneider - Machři

Nejhorší "zneužití" 3D technologie

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty
Souboj titánů
Poslední vládce větru
Louskáček 3D
Saw 3D

Nejhorší herecké obsazení

Jennifer Aniston a Gerard Butler - Exmanželka z odměnu
Josh Brolin a Megan Fox - Jonah Hex
Všichni herci ve filmu Poslední vládce větru
Všichni herci ve filmu Sex ve městě 2
Všichni herci ve filmu Twilight: Zatmění

Nejhorší režisér:

Jason Friedberg a Aaron Seltzer - Tupíři
Michael Patrick King - Sex ve městě 2
M. Night Shyamalan - Poslední vládce větru-tady hrál Jakson Rathbone(Jasper)
David Slade - Twilight: Zatmění
Sylvester Stallone - Expendables: Postradatelní

Nejhorší scénář:

Poslední vládce větru
Fotři jsou lotři
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři

Nejhorší pokračování série nebo remake (kombinovaná kategorie)

Souboj titánů
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři

Mno já nevim jak vy ,ae já s tím hle moc nesouhlasím!...nech koment..:)


TAY JE MRTVÝ!!!!:/

16. ledna 2011 v 2:06 | Kajen =o) |  TDL News
Příšerná zpráva nedávno obletěla americká média! "Taylor Lautner zemřel! Předávkoval se drogami!" Hlásaly titulky jednoho teenagerovského magazínu.

Naštěstí se ale brzy ukázalo, že jde o fámu a Tay se těší plnému zdraví. "O každé celebritě, kterou znám, se alespoň jednou psalo, že zemřela," řekl k tomu s úsměvem filmový Jacob.

To, co ho ale pořádně namíchlo, bylo, že jeho osoba byla spojována s drogami! "Psalo se, že jsem šňupal kokain přímo z těla prostituky ve striptýzovém klubu," rozčílil se Tay.

Tam ale hvězda Twilight rozhodně nechodí. "Nemám za potřebí chodit do takových podniků a k tomu, abych se dobře bavil nepotřebuji žádné drogy!"

Taylor nakonec dodal, že celá historka je totální nesmysl a bude chtít, aby se mu časopis za všechno veřejně omluvil.


Musím říct že když jsem spatřila tenhle titulek málem mě kleplo!!!To sou ae novinářský krysy!...:'(


Tay-Stretch Armstrong

16. ledna 2011 v 2:02 | Karčá!^^ |  TDL News
Na další skvělé roli teď pracuje Twilight star Taylor Lautner! A vděčí za to hlavně své vypracované postavě.
Zahraje si totiž v novém 3D akčním filmu Stretch Armstrong, který teprve nedávno začal natáčet Universal Pictures podle scénáře Steveho Oedekerka.


Více v celém článku!

Alex Meraz - Taylor Lautner mu leží v žaludku!

16. ledna 2011 v 1:58 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!


Přestože v sáze Twilight jsou si Taylor Lautner a Alex Meraz blízcí, v soukromém životě to tak není! Alex se totiž nedávno dost drsně do Taylora navezl!
A to jen kvůli filmu Na sv. Valentýna, ve kterém Taylor hraje jednu z hlavních rolí. "Sorry Taylore, ale tenhle film bude nejspíš zoufale nemožnej! Vypadá to, že největší hvězdy poslední doby se rozhodly poplakat si společně v romantickém braku," vzkázal Alex prostřednictvím Twitteru.

Proč to ale Alex dělá? Není to závist, že jeho si režiséři tohohle super filmu nevybrali? Zdá se, že ano. Alex totiž pokračoval: "PS: nemá to nic společného s herci ve filmu. Já prostě nemám rád režiséry a producenty, kteří chtějí rychle zbohatnout!"

Je fakt, že film je opravdu plný zvučných jmen, jako je například Julia Roberts, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Taylor Swift nebo Bradley Cooper. To ale rozhodně není důvod k nenávisti. Taylor to dobře ví, a tak nechal slova svého kolegy vlkodlaka bez odezvy.

A Alexovi zřejmě došlo, že se pořádně ztrapnil... Na Twitter totiž za pár dní napsal: "Ukousnout někomu ruku, na to se chci ve filmu podívat... Ale jsem vlkodlak a ti nepláčou, takže si příště dám pozor a nebudu si vylévat svoje nálady na internetu!" Bude to tak lepší!

Taylor Lautner jde z role do role!

16. ledna 2011 v 1:51 | Karčá!^^ |  TDL News
Twilight star se teď rozhodně nemusí strachovat o práci! Má jí totiž až nad hlavu...
Vedle natáčení dalšího dílu ságy Twilight Breaking Down, začne Taylor Lautner (18) brzy pracovat na filmech Stretch Armstrong a Max Steel.

Více v celém článku!

Nikki Reed: "Taylor Lautner je odporný!"

16. ledna 2011 v 1:47 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!
Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.


Souhlasíte s ní?!Nech koment!..:)


Kolik si u BD vydělají Tay,Kris a Rob?

16. ledna 2011 v 1:40 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!
Že bude čtvrtý díl ságy Twilight Breaking Down rozdělen na dva díly, už není pro nikoho žádnou novinkou. My jsme se ale dozvěděli, kolik si za jeho natáčení vydělají hlavní stars!
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na 25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč), dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé," říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!" Už se těšíme.


Pookud ti to příjde moc zanech koment!..:)...mě to příjde že si to zaslouží až podle toho jak bude film vypadat!..:D..:P


Bude svatba?!...:O..-Robstein

15. ledna 2011 v 22:51 | Kajen =o) |  !Twilight Stars!
Ačkoli se dlouho zdráhali vůbec přiznat, že spolu randí, teď plánují svatbu!
A to opravdu brzy! Obřad má totiž proběhnout už v prosinci a má být velmi netradiční! "Kristen má ráda tmu, takže chce, aby je oddali voodoo kněží v New Orleans," prozradil zdroj z blízkého okolí Twilight stars.

Robert (24) i Kristen (21) prožívají svůj vztah opravdu naplno. "Je vážně těžké být maximálně zamilovaný a nemoci svou lásku vidět, protože je zrovna stovky mil ode mne," přiznal nedávno filmový Edward.

"Nejhorší je, jak nás neustále propírají média," stěžoval si Rob a jeho známý dodává, že i to je jeden z důvodů, proč se pár rozhoupal ke svatbě: "Chtějí dát veřejnosti jasně najevo, že k sobě patří. Oni se opravdu velmi milují."

Nejenže až do obřadu chtějí Kristen a Robert udržet veškeré informace pod pokličkou, ale rozhodli se, že ani po něm nebudou svou lásku vystavovat na odiv. Nechtějí totiž nosit prstýnky!

"Místo nich si navzájem koupí speciální dárek, který jim bude toho druhého připomínat a hlavně si nechají na bok vytetovat malou kotvu. Jako symbol záchrany v jakékoliv bouři," prozradil tajný informátor na závěr.
Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!