Objednávka Desů Zde!

Odkreji ti svou minulost- 2.díl

17. listopadu 2010 v 15:40 | Já...:c) |  Moje Povídky
V minulém díle Courtney ukázala Jakeovi svůj byt.A také svého psího přítele Dobrmana Sorbonea.Sorbone a Jake si zatím moc nerozuměli.Než Jake odešel pozval Courtney navečeři a do kina.

Ráno...

Courtney

Když jsem se probudila, cítila jsem, jak na mě Sorbone funí.Zřejmě si večer otevřel dveře a celou noc strávil po mém boku,i když jsem mu to zakázala.Teď mi to tolik nevadilo a začala jsem ho hladit na hlavě."Tak pozor."A vstávala jsem z postele.

 Šla jsem si udělat snídani.Smaženou slaninu a sekanou.Když jsem tohle snědla, měla jsem ještě trochu hlad a tak jsem si vzala z lednice mléko a müsli cereálie a k tomu ještě jablko.Tohle všechno položila na stůl a vrátila se ještě pro misku.Sorbone začal kňučet."Jo.Počkej hned ti dám taky granulky,ale nejdřív musím obstarat sebe."Sorbone si sedl ke své misce s nápisem 'Sorbone' a díval se na mě polikal každé mé sousto."Ach bože.Přestaň škemrat!" A zvedla jsem se od stolu a šla ke s píži ke mám granule a konzervy.Byla to taková speciální spíš s dobrůtkami pro psy.Sorbone čumákem přišoupal misku."Díky."A pohladila jsem ho.Nasypala jsem mu granule.Sorbone se hodně hrnul k misce."Ještě ne!Počkej"Ale řikejte tohle hladovému psu.Skákal kolem mě a dokonce na mě i štěkl."Sorbone!" Položila jsem jeho misku na posunutou podložku k misce s jménem 'Vinnie'.Sorbone s ní vždycky trochu pohne, jak ke mě šoupe svoji misku.Rychle jsem do sebe svou 'druhou' snídani naházela a šla se převléct.Napadlo mě,že bych si mohla jít se Sorbonem zaběhat.Vzala jsem si své běhací oblečení.Tílko, které mi chránilo jen vršek.Břicho bylo odkryté a velmi přilnavé třičtvrťáčky.Své krátké,velmi krátké, vlasy jsem si sepnula do malinkatého culíčku.Vzala si botasky Nike,nandala Sorbonovi obojek a nasadila popruhy.Sorbone už poznal,co se bude dít a spěchal ke dveřím.Já skontrolovala jeho misku.Byla úplně vymetená a vyblízaná. Vzpomněla jsem si na Kim,to je tam kamarádka, u které mám Vinnie.Vzala jsem svůj mobil LG Pop a začala hledat její číslo v kontaktech."Tady je!"Zvolala jsem vítězně.A začala vytáčet.

V mobilu se ozývala."tutuuut....tutuuut."Až jsem konečně uslyšela její šťastný hlas."Ahoj Courtney!" "ahoj Kim."Odpověděla jsem. "Hele nešla by jsi se mnou a Sorbonem si zaběhat?" "Jo.Moc ráda.Vezmu sebou i Vinnie.Sejdeme se v Parku?" "Jo.To bude skvělý." "Tak zatím ahoj." "Jo ahoj." Rozloučily jsme se. "No.Tak uvidíš zase Vinnie, Sorbone."Ale to Sorbone,už skákal na dveře."Dobře už jdu." A odešla jsem ke dveřím,nevědomky,že nemám mobil,který jsem opatrně hodila na gauč.Odemkla a pustila Sorbonea ven."Sorbone čekej!" A Sorbone si sedl před dveře na ulici.Vyšla jsem a zamkla."Tak poběž!A při mě!" A utíkali jsme v klusu směrem k parku.K parku to byli od mého domku dva bloky.Sorbonovi lítal jazyk,který mu vysel z jeho otevřené tlamy.Jeho každým dopadem jazyk vyskočil.U každého přechodu, jsme měli možnost se vydýchat.Sorbone jako poslušný pes,si vždy u přechodu, bez povelu, sedl.Konečně jsme doběhli do parku.Sorbone i já jsme funěli jako lokomotiva.Rozhlížela jsem se,ale nikde Kim ani Vinnie nebyli a to to mají do parku pouze jeden blok."Tak na ně počkáme Sorbone!Pojď." A šla jsem si sednout na lavičku.Sorbone seděl hned vedle mé pravé nohy.Povolila jsem mu trochu popruhy,aby ho kolem nohou neškrtili.Hladila jsem ho.Seděli jsme tam asi 2 minuty a v tom si k nám někdo přisedl.Byl to 'šampónek',alespoň podle Jakea.Jmenoval se Mike Brown."Co tady jako chceš?!"Zabručela jsem na něho."Jdi si sednout někam jinak tady je obsazeno!"Vyvalila jsem na něho."Kdepak máš toho svýho Jacoba?!"Vyptával se mě nezdvořile."DO toho ti nic není.A bejt tebou tak rychle vypadnu."A Sorbone jakoby mi chtěl pomoci začal vrčet. "Ty máš psisko?"Sorbone na něho div nevyjel."Bejt tebou, psisko mu neříkám!Sorbonea to vždy rozčílí."Mike raději odešel. "Moc hodnej kluk."CHválila jsem Sorbonea.Konečně přiběhla Vinnie.Začala na mě skákat a olizovat mě."Vinni!Zlatíčko.Konečně tě zase vidím!"Radovala jsem se. "No.Taky to jsou noci.Skoro každou noc vyje.A nechce mě poslouchat!Vždyť proč si myslíš,že jdeme po takový době?Nechtěla držet na popruhy a pak trucovala na gauči. Začala jsem se smát. "To je moje holka..."Kim si ke mě přisedla a Sorbone s Vinnie kolem nás dováděli.


                                            
                                  POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!:)
  
:cP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChriSthy Cullen ChriSthy Cullen | 17. listopadu 2010 v 19:22 | Reagovat

jáj nějak krátký néé ?! :D :-D  ;-)  :-(  :-?  [:tired:]  ???  užžž ci dalšíí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Opravdu bych Vám byla vděčná kdyby jste komentovali články a hlasovali v anketách ;) Některé věci mi dají více času než jedno kliknutí !! ;))
Děkuju!